İngilizce Fırsatım

Blog Archives

Büyük bir itici güç oldu

Bu program sayesinde, İngilizcemi geliştirme fırsatı buldum. Bu fırsat benim hem kişisel hem de kariyer hedeflerim için önemli bir adım oldu. Benim için programın en değerli yanı ise, aile gibi hissettiren ve her zaman yanımda olan bir ekosisteme sahip olmasıydı. Bu destek ve motivasyon kaynağı, eğitim sürecinde benim için büyük bir itici güç oldu. Ayrıca öz güvenimi artırdı, kariyerim için kapılar açtı ve geleceğime umutla bakmamı sağladı.

Tüm gençlere eşit olanaklar sunulunca…

Hayatta iyi iş pozisyonları ve yeteneklerin sanki sadece belirli üniversitelerde öğrenim görmüş gençlere özgü olduğu yönünde bir algı var. Hayırlı Sabancı Desteğiyle İngilizce Fırsatım Programı sayesinde diğer gençlere de olanaklar sunulduğunda nasıl eşitlendiklerini gördüm.

Biz gençlerin hayatına dokundunuz

Hayırlı Sabancı Desteğiyle İngilizce Fırsatım kapsamında iyi ki biz gençlerin hayatına dokundunuz. Bu dokunuşun ileride bizlere, büyük fırsat kapılarını açacağına o kadar eminim ki… Bulunduğum her ortamda sizlerden, iyiliklerinizden ve genç istihdamı için yaptığınız programlarınızdan bahsediyorum. Yolumun sizlerle kesişmesi harika bir duygu, katkılarınız için çok teşekkür ederim.